Profi és kezdő Crystal érmek

2012-04-24

Többszörös Crystal Nails sikerrel zárult az április 21-én megrendezett Beauty Forum Hungary Nail Design Magyar Kupa 2012 és az I. Nailpro Tip-Box Bajnokság.

A 21. Nail Design Magyar Kupán, a Crystal Nails színeiben induló Kun Zsuzsanna profi építő kategóriában 2. helyezett lett.

Ugyanebben a versenyben a kezdők között Szabó Andrea és Eigner Roxána végzett az élen. A kezdők mezőnyének győztese, Szabó Andrea porcelánnal épített, míg a 2. helyezett Eigner Roxána zselével dolgozott. Szabó Andrea Kovács Gabónál sajátította el a műkörmös szakma alapjait, csakúgy, mint Eigner Roxána, akit Gabó felkészített a mostani versenyre is.

A Tip-Box Bajnokság ezüstérmese Kakasné Drazdó Zsuzsanna lett, aki az egri Crystal Nails Akadémia szakoktatója.