Magyarosi Barbi újabb sikerei

2012-11-19

Magyarosi Barbara két érmet is hazahozott a november 17-én Érden megrendezett I. „Doctor Nails – MBA” Műköröm Építő, Műköröm Díszítő, Tip-Box és Stiletto Versenyről, ahol Crystal Nails alapanyagokkal dolgozott: Tip-Box-ban második, Stiletto építő díszítő kategóriában pedig harmadik helyen végzett.

„Jeges ragyogás” volt a témája hétvégén a Stiletto kategóriában rendezett versenynek, melyre az egyetlen magyar Elite mester, Magyarosi Barbara is nevezett. Barbi porcelánból épített körmöket, melyhez 27-es klasszikus dekor porcelánszínt, illetve a Hókristály kollekció bársonyos hatású, finoman csillámló 131-es színét használta. A „jeges” hatást zselével érte el, a díszítés pedig 12-es fehér aquarellel készítette. Barbi 3 óra alatt, Crystal Nails alapanyagokból megépített Stiletto körmeivel végül harmadik helyet ért el.

A Tip-Box témája a Halloween volt, melyet Barbi ügyesen oldott meg. Elkészítéséhez porcelánt, zselét, akrilt és aquarellt is használt, sőt töklámpása még világított is! Az ötletes és gyönyörűen kivitelezett munkát a zsűri ezüstéremmel jutalmazta.

Eredményeihez ezúton is szívből gratulálunk!